Szkolenie Oriflame w Sobieszewie

To był wspaniały weekend pełen niesamowitych emocji, cudownych ludzi i energii na najwyższym poziomie. Chyba zaryzykuję stwierdzenie, że najlepsze szkolenie, na jakim bylam - ogromny ukłon w stronę naszego Dyrektora Diamentowego Marka Popkiewicza za zorganizowanie tego spotkania :)


***

Ogromnie się cieszę, że mogłam tam być z moją fantastyczną liderką Emilią - dziękuję Ci za Twoje deklaracje, trzymam mocno kciuki i dołożę wszelkich starań, by pomóc Ci w osiągnięciu celu :)

Marcin - z Tobą to można imprezować do końca świata i o jeden dzień dłużej, gdyby nie nasze wspólne zamiłowanie do tranców, to nigdy byśmy się nie spotkali i nie byłoby Ciebie w moim zespole, gdzie jako pierwszy rozpocząłeś kwalifikacje dyrektorskie i mocno wierzę w Twój powrót! Poza tym - scena to miejsce dla Ciebie, co wczoraj udowodniłeś.

Dyrektor Diamentowy Marek Drewek - zawsze mi imponuje i zawsze się od niego czegoś nowego uczę. Doskonale wie, jak robić ten biznes i jak zdobywać kontakty, moje dzisiejsze warsztaty to potwierdziły. Rozpalił we mnie bardzo mocno chęć zwiedzania świata na koszt Oriflame, kocham podróże, ale nigdzie nie kupię takich wrażeń i emocji, jakie są na konferencjach zagranicznych.

Dyrektor Szafirowy Krzysztof Miller - Krzysiu jest największym wizjonerem, jakiego znam i potrafi mega rozbudzić w ludziach chęć do sięgania po najwyższe. Dziękuję Ci za pokazanie naszego biznesu w fenomenalny PRO sposób.

Dyrektor Mieczysław Tusk - po jego wykładzie pewnie wiele osób zastanawiało się, w którym miejscu swojego życia jest teraz i gdzie chce być za kilkanaście lat. Dzięki temu jeszcze mocniej wierzę w to, że tylko ja mam wpływ na swoje finanse.

Dyrektor Diamentowy Marek Popkiewicz - dziękuję za informacje o programie samochodowym, który jest absolutnie najlepszy wśród znanych mi firm MLM. Muszę chyba dokupić dodatkowe miejsce parkingowe przed moim nowym mieszkaniem - hultaj będzie mieć konkurencję :P

Dyrektor Małgorzata Miller & Menedżer Agata Ori - pokazałyście jak ważne są relacje w naszym biznesie i jak ważne jest to, by się skupić na drugim człowieku. To prawda, że osoby, które cię prowadzą, zrobią wszystko by ci pomóc i są z tobą nie tylko w pięknych momentach, ale też w tych najgorszych, gdy wydaje ci się, że wszyscy cię opuścili - w żadnej społeczności nie spotkalam się z taką empatią i zrozumieniem.

Dyrektor Szafirowy Lena Skrodzka - nie znam drugiej osoby, która ma w sobie tyle pozytywnej energii i która się uśmiecha praktycznie nonstop. Pokazujesz, że jeśli chcesz coś osiągnąć, to musisz podjąć decyzję, a cel będzie w twoim zasięgu.

Dyrektor Ewa Socha - pierwszy raz miałam okazję Cię słuchać i jestem pod wrażeniem. Uświadomiłaś nam, czego nie chcemy w życiu i dzięki pracy w tej firmie możemy się nie zgodzić na wiele rzeczy.

Anna "Wellness" Smoczyńska - piękne wystąpienie o marzeniach i silnej woli, o tym, jak walczyć o swoje zdrowie i życie.

No i wisienka na torcie - dzisiejsze wystąpienie Dyrektorów Diamentowych Iwony i Mirosława Gierzkiewicz, na które czekałam z mega podekscytowaniem. Niesamowici Liderzy, małżeństwo i rodzice. To cudowne, gdy dwoje ludzi patrzy w tym samym kierunku, razem się rozwija i daje ogromną wartość światu. Iwona Gierzkiewicz dzięki Tobie mam jeszcze większe marzenia i chęć ich szybkiej realizacji. Mirek, uświadomiłeś mi, że nie można patrzyć na okazję z boku, trzeba chwytać chwilę i samemu czynić dany moment wyjątkowym.

Wszystkim uczestnikom dziękuję za wspólną zabawę na moich dwóch wykładach - co było dla mnie niesamowitym zaszczytem, bo nigdy jeszcze nie prowadziłam dwóch prelekcji na jednym szkoleniu. Dziękuję za miłe słowa, umacnia mnie to i dodaje chęci do dalszego rozwoju.

Przed nami najlepszy miesiąc pracy w tym roku, nie mogę się doczekać naszych sukcesów <3

0 komentarze: