Spotkanie Ambasadorek True Perfection

Ostatnio dużo się u mnie dzieje i mam problem z ustaleniem priorytetów... Dlatego często podejmuję spontaniczne decyzje. Jedną z nich był wczorajszy wyjazd do siedziby Oriflame w Warszawie. We wtorek wieczorem otrzymałam maila, że zostałam wybrana na Ambasadorkę nowej marki kosmetyków - True Perfetion z zaproszeniem na spotkanie w czwartek. Dużo czasu do namysłu nie miałam, więc od razu odpisałam, że będę. Razem ze mną wybrano 2 inne Dyrektorki z Trójmiasta - Gabrysię i Olę, które postanowiły ze mną pojechać moim Hultajem :)

Strasznie nie chciało mi się wstać o 4 rano - ale... warto było :) Firma przygotowała dla nas mnóstwo niespodzianek - m.in. przepiękne prezenty, wspaniałe wykłady i zwiedzanie fabryki w Ursusie. Przemówienie Dyrektor Marketingu i Dyrektor Zarządzającej utwierdziły mnie w tym, że 12 lat temu podjęłam jedną z najlepszych decyzji w życiu, by związać się z tą firmą. Wykład trenera kosmetycznego Małgosi Kotwicy był przecudowny - jak to Ola określiła "mogła by tak mówić nawet o spruchniałym drewnie, a i tak chciałabym to od niej kupić". Dużo wartościowej wiedzy, którą przekażę moim dziewczynom. Wystąpienie kierownika regionalnego Grzegorza n/t autoprezentacji też dostarczyło mi wielu istotnych informacji.

Na sam koniec zwiedzałyśmy wraz z Martą - specjalistką od online (w końcu miałyśmy okazję ją poznać na żywo, to jej przypadła rola rozwiązywania problemów na facebooku :P) - fabrykę Oriflame w Ursusie. Musiałyśmy ubrać fartuchy i czepki, bo to miejsce bardzo sterylne (produkują też niektóre produkty dla aptek), dość śmiesznie przez to wyglądałyśmy - jak szaloni naukowcy :D Na własne oczy mogłyśmy zobaczyć jak produkuje się bestseller wszechczasów - tusz Wonder Lash!

Do domu dotarłam po północy, zmęczona, ale zachwycona - dzień pełen wrażeń. Dziś spałam do południa, a za chwilę się kładę, by jutro znów wstać o 4h rano i pojechać znowu do Warszawy - tym razem na Galę Biznesu Oriflame. Nie mogę się doczekać :)


0 komentarze: