Gala Biznesu Oriflame

Wczoraj byłam znowu w Warszawie, tym razem na uroczystej Gali Biznesu Oriflame w hotelu DoubleTree by Hilton, na którą przybyło około 2000 osó. Firma przygotowała dla nas mnóstwo niespodzianek, do ostatniej chwili byliśmy trzymani w napięciu.
 Największą atrakcją było zaprezentowanie nowej wody perfumowanej Possess, która jest inspirowana starożytnym Egiptem, a dokładniej jego Królową Kleopatrą. Na początku Dyrektor Marketingu opowiedziała jej historię, a później 4 przystojnych panów wniosło Kleopatrę na złotym tronie. Na samym końcu spadły na nas bibułkowe płatki, które pachniały wodą Possess z nutą ylang-ylang - niesamowite show, które możecie zobaczyć na filmie, który nakręciłam.
Pół gali zajęły wyróżnienia nowych menedżerów (moja liderka Emilia wychodziła na scenę za nowy poziom 12% - cudownie się ogląda swoich ludzi na scenie!!!) oraz Dyrektorów.  Niezwykle urzekło mnie wystąpienie 18-letniej Klaudii, która osiągnęła poziom 20% i spełniła dzięki temu swoje marzenie - opłaciła kurs prawa jazdy i przymierza się do kupna auta. Jej historia jest mi bardzo bliska, bo również takie marzenia spełniłam dzięki Oriflame. Każdym wyróżnieniom towarzył deszcz konfetti. W przyszłym roku zaplanowałyśmy z Emilią pojawienie się na scenie jako Dyrektor Złoty :)
Na końcu Gali dowiedzieliśmy się, gdzie będzie najbliższe Seminarium Liderów. Był to moment kulminacyjny spotkania - okazało się, że w maju przyszłego roku firma zaprasza nas na 4 dni do Sharm el-Sheikh w Egipcie. Emocje sięgnęły zenitu, gdy padła ta informacja. Mamy przez to motywację na najwyższym poziomie.


Na zakończenie firma przygotowała dla nas występ zespołu Pectus oraz upominki w torebkach True Perfection. Ku mojemu mega pozytywnemu zdziwieniu, w środku była nowa, świeżutka wersja Drogi do sukcesu, za którą tęskniłam od ponad roku, gdyż nie była w sprzedaży. Od lektury tej książki zaczęła się moja fascynacja MLM-em.

Do domu wróciłam z moją ekipą bardzo zmęczona, ale za to bardzo zadowolona. Nie mogłam zasnąć z wrażenia :)

0 komentarze: